15.6.2020 via_obchod 0Comment

PROČ SCUK?

Velmi jednoduše – je to nákupní galerie, ve které můžete objednávat zboží od několika desítek malých výrobců, pěstitelů a chovatelů, kteří díky tomu mohou dodávat zboží napřímo vám, zákazníkům, a díky určité jistotě odbytu rozvíjet dále své podnikání a okolí. Každým nákupem tak nejen získáte kvalitní produkt (často třeba večer před doručením utržený z pole), ale navíc podpoříte poctivé producenty z Čechy, Moravy i Slezska.

Nakoupit s doručením do naší prodejny Via Naturae můžete na této adrese: https://www.scuk.cz/novojicky

Objednávejte vždy do středeční půlnoci. Závozy probíhají v pondělí.

 

O SCUKU

Pomáháme lokálním výrobcům a farmářům

Fandíme těm malým a středním, kteří mají kvalitní produkty a myslíme si, že si za ně zaslouží férovou odměnu, na kterou při klasickém prodeji často nedosáhnou. U nás si cenu produktů nastaví podle vlastního uvážení a navíc je s radostí podpoříme i tím, že odvyprávíme jejich autentické příběhy a pošleme je dál do světa.

Podporujeme lokální ekonomiku a udržitelnost

Chceme podporovat místní udržitelné hospodaření. Snažíme se o hyperlokálnost – lidé nakoupí od výrobců ve svém regionu. Nejenže tak budou konzumovat dobré lokální výrobky, ale peníze, za které nakoupí, poputují přímo do místa, odkud vzešly.

Zlepšujeme dostupnost kvalitních lokálních výrobků

Chceme vytvořit prostředí, které bude nakloněné nákupu i prodeji lokálních výrobků. Proto zkracujeme jejich cestu, neboť putují přímo od výrobce k zákazníkovi. Díky přímé objednávce bez dalšího prostředníka podpoříte lokální ekonomiku a hlavně samotné farmáře, neboť získají férovou odměnu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *