Příroda je všude kolem nás i v nás. U nás ve Via Naturae se domníváme, že naše tělo si samo umí říci o to, co mu chybí. V přírodě je to už zkrátka tak zařízené.

Kdo  neposlouchá hlas přírody, toho trápí zbytečné neduhy.

V našem eshopu a prodejně najdete stovky produktů z oblasti zdravé výživy. Náš sortiment zahrnuje nejkvalitnější superpotraviny, rostlinné proteiny, ořechy, sušené ovoce, BIO a RAW produkty, bezlepkové produkty, přírodní ovocné šťávy, rostlinná mléka, bylinky, skvělé čaje a nově i přírodní kosmetiku.

V brzké době pro vás otevřeme i fresh bar, ve kterém si budete moci dát nejen skvělé ovocné a zeleninové freshe, ale také netradiční raw pochutiny vyrobené přímo v naší provozovně z těch nejlepších surovin.

Via Naturae stojí na myšlence rozumné konzumace přirozených potravin tak, jak je to pro naše tělo nejlepší. Zaměřujeme se na co možná nejkvalitnější doplňky stravy, sušené nesířené ovoce bez přidaného cukru, ořechy, bezlepkové produkty, bylinky, proteiny, obiloviny, raw tyčinky, snacky a v neposlední řadě na přísady na zdravé vaření.

Fakturační adresa:

Via Naturae

Hřbitovní 1346/11

Nový Jičín

74101

tel: 737 898 585